SHOWBIZ

Bora Zemani fillon të ndjekë në rrjete sociale mamin e Donaldit

Arbana Osmani habit të gjithë, me këto fjalë “thumbon” Bora Zemanin?

Arbana Osmani habit të gjithë, me këto fjalë “thumbon” Bora Zemanin?

A po konfirmohet lidhja? Bora Zemani fillon të ndjekë në ‘Instagram’ mamin e Donaldit.

Bora Zemani vazhdon të përfolet në media.

E tash e sa ditë ajo po përfolet për një rikthim me Donald Veshajn, shkruan lajmi.

Derisa detajet e të dyve po shikohen me kujdes, një tjetër detaj ka marrë vëmendje të madhe.

Nëna e Donaldit së fundi ka hapur një llogari personale në ‘Instagram’.

Dhe ajo që bie në sy është se moderatorja shqiptare e ndjekë atë në ‘Instagram’ dhe anasjelltas.

Kjo mund të jetë një shenjë që Bora dhe Donaldi janë kthyer krah njëri tjetrit, por edhe opsioni tjetër që rrespekti mes nënës së Donaldit dhe Borës vazhdon të mbetet i njëjtë.

Arbana Osmani habit të gjithë, me këto fjalë “thumbon” Bora Zemanin?

Kujtojmë se dhe në natën finale,veshja që mamaja e Donaldit kishte zgjedhur nuk u komentua pak pasi ngjasonte shumë me fustanin që Bora veshi kur takoi Donaldin.

Arbana Osmani habit të gjithë, me këto fjalë “thumbon” Bora Zemanin?

Source