SHOWBIZ

Donaldi sapo konfirmoi bashkimin me Bora Zemanin?!

Bora merr vesh nga Semi vendimin e rëndësishëm

Bora merr vesh nga Semi vendimin e rëndësishëm

A e konfirmoi Donaldi ribashkimin me Borën?

Donaldi dhe Bora vazhdojnë të jenë në qendër të mediave shqiptare

Për çiftin para disa ditëve mediat në Shqipëri shkruan se Donaldi e kishte vizituar atë në shtëpi.

Bora merr vesh nga Semi vendimin e rëndësishëm

Pas këtij lajmi, Bora Zëmani kishte reaguar me një status të çuditshëm në Instagram, ku kishte shkruar se “Pluhur ka, por nuk ka profesionist”.

Më këtë ajo si duket e kishte konfirmuar lajmin, por kishte akuzuar mediat për jo profesionalizëm.

Por, një gjë tjetër ka ndodhur sonte me Donaldin.

Gjersa aktori dhe vendi i dytë në Big Brother Albania 1, Donaldi ka qenë pjesë marrës në një koncert të Elgit Dodës, bashkë me vëllain e tij binjak, Romeon, ai ka shkruar po ashtu një thënie që aludon në ribashkimin e tij me Borën.

Bora merr vesh nga Semi vendimin e rëndësishëm

“Si mos me t’thon unë ty po?”, ka shkruar Donaldi, duke dhënë të kuptohet se ai do të jetë përsëri me prezantuesen e emisionit për “takime të dashurisë”.

Source