SHOWBIZ

Elvana Gjata i kishte thënë këto fjalë për Era Istrefin para se ajo të bëhej e famshme

Bëhet për spital Butrint Imeri

Bëhet për spital Butrint Imeri

Çfarë ka thënë Elvana Gjata për Era Istrefin para se ajo të bëhej e famshme?

Elvana Gjata dhe Era Istrefi janë dy këngëtaret që kanë shënuar sukseset e tyre të jashtëzakonshme me projektet e tyre muzikore.

Era Istrefi është ajo e cila ka një kohë prej kur është larguar nga muzika, por që së fundi ka paralajmëruar kthimin, shkruan lajmi.net.

Këtë puntatë të “Goca dhe Gra”, moderatoret e emisionit kanë folur pikërisht për rikthimin e këngëtares në muzikë.

Ku menaxheri i saj Hajriz Bajrami ka zbuluar disa ‘backstage’ të klipit si dhe që “Bebe” do të jetë një bashkëpunim me Clydee.

Gjatë bisedës me menaxherin, Dalina ka treguar se çfarë i ka thënë Elvana Gjata, para se Era të bëhej e famshme.

“Do dali një këngëtare që do bëj namin!”, kishte thënë Elvana.

Më tej ajo ka treguar se Era asokohe ishte on top, ndonëse më pas pati rënien e saj, por gjithësesi kjo nuk e pengoi që të rikthehet sërish.

Bëhet për spital Butrint Imeri

Në anën tjetër menaxheri i saj u shpreh se pritet të jetë një rikthim i fortë i Erës, dhe veç këngës “Bebe” ajo po përgatitet edhe për bashkëpunime të tjera.

Source