SHOWBIZ

Fifi sot feston ditëlindjen, Adisi e uron me fjalët e veçanta: Ti je shpirti im!

Elvana Gjata i kishte thënë këto fjalë për Era Istrefin para se ajo të bëhej e famshme

Elvana Gjata i kishte thënë këto fjalë për Era Istrefin para se ajo të bëhej e famshme

Sot, artistja Filloreta Raçi – Fifi feston ditëlindjen e 28-të.

Ajo ka pranuar urime të shumta nga familjar, miq e kolegë, por ndër më të veçantat pa dyshim ishte urimi i të dashurit të saj, Adis Patushit.

Fifi ka ndarë në InstaStory urimin e ëmbël të tij.

“Ti je shpirti im dhe unë të adhuroj ty, urime ditëlindja”, ka shkruar Adisi.

Ndryshe, Fifi ka qenë ndër më të përfolurat në mediat rozë pas pjesëmarrjes së saj në BBV, e cila u përcoll me shumë ngjarje.

Ajo pas daljes ka publikuar projektin muzikor “Hana” në bashkëpunim me DJ Pm&Dagz./21Media

Source