SHOWBIZ

Fifi sot feston ditëlindjen, kaq vite ka mbushur

Fifi sot feston ditëlindjen, Adisi e uron me fjalët e veçanta: Ti je shpirti im!

Fifi sot feston ditëlindjen, Adisi e uron me fjalët e veçanta: Ti je shpirti im!

Fifi sot feston ditëlindjen, ky është urimi emocional që mori nga i dashuri i saj.

Fifi është njëra ndër këngëtaret më të përfolura të estradës shqiptare.

Ajo mori vëmendje të madhe me rrugëtimin e saj në “Big Brother VIP”, e më pas me lidhjen e saj me Adis Patushin, shkruan lajmi.

E këngëtarja sot feston ditëlindjen e 28-të.

Kjo ditëlindje është e veçantë për këngëtaren pasi është kompletuar nga ana emocionale

Fifi mori urime të shumta për ditëlindje, e në mesin e tyre urimi që mori vëmendje ishte ai i të dashurit, Adisit.

“Ti je shpirti im dhe të adhuroj, urime ditëlindjen”, shkroi ai në mbishkrimin e imazhit që publikoi në ‘Instastory’.

Fifi sot feston ditëlindjen, Adisi e uron me fjalët e veçanta: Ti je shpirti im!

Nuk mungoi as ripostimi nga ana e Fifit, duke e quajtur Adisin si gjysma e saj më e mirë.

Source