SHOWBIZ

Leonora publikon një video duke bërë ndërhyrje në fytyrë, ja në çfarë gjendje ka përfunduar

Kush kë po e kopjon? Bora dhe Xhensila shfaqen me veshje të njëjtë në shumë evente!

Kush kë po e kopjon? Bora dhe Xhensila shfaqen me veshje të njëjtë në shumë evente!

Leonora Jakupi mbetët njëra nga emrat më të njohur të muzikës në Kosovë.

Duke qenë se vazhdimisht ka qenë pjesë e ekranit si artiste e mirëfilltë, ajo ka qenë gjithmonë e pëlqyer nga publiku i saj besnik, shkruan ORAinfo.

Me kalimin e viteve ajo ka ndryshuar si në pamje ashtu edhe në stilin e veshjes dhe pamjes.

Madje, Leonora me kalimin e viteve vetëm sa është zbukuruar edhe me shumë.

E për tu dukur sa me bukur, këngëtarja kujdeset shumë për vetën e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar një video ku shfaqet nga një ordinancë për trajtimin e fytyrës së saj.

E në çfarë gjendje ka përfunduar, do ta kuptoni në videon me poshtë… /ORAinfo/

Source