SHOWBIZ

Mbeti pa punë, në këtë gjendej shfaqet Kaltrina kur del për kafe

Pak ditë pas ndarjes nga i dashuri, kështu po relaksohet Adriana

Pak ditë pas ndarjes nga i dashuri, kështu po relaksohet Adriana

Kaltrina Mikushnica është një ndër moderatoret më të njohura dhe më të dashura për publikun tonë.

Me paraqitjen e saj plot stil dhe shumë elegante, Kaltrina u bë tejet e pëlqyer për një kohë të shkurtër, shkruan ORAinfo.

E se fundmi Kaltrina ka mbetur pa punë. Ajo ishte duke punuar që një kohë në Televizionin Publik të Kosovës (RTK), mirëpo për shkak se ishte e punësuar me kontatë mbi vetëm, ajo nuk i është vazhduar.

Lajmin e ka bërë të ditur vet moderatorja. “Nga tani e pa punë’, ishte njoftimi i saj ditë me parë.

Sidoqoftë, Kaltrina po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga me të ndryshimet nga përditshmëria e saj.

Ajo sonte ka dalë për kafe. E veshur me shumë stil, Kaltrina ka shkëlqyer në këtë pamje. /ORAinfo/

Pak ditë pas ndarjes nga i dashuri, kështu po relaksohet Adriana

Pak ditë pas ndarjes nga i dashuri, kështu po relaksohet Adriana

Source