SHOWBIZ

Pak ditë pas ndarjes nga i dashuri, kështu po relaksohet Adriana

Donaldi sapo konfirmoi bashkimin me Bora Zemanin?!

Donaldi sapo konfirmoi bashkimin me Bora Zemanin?!

Adriana Matoshi është njëra ndër aktoret më të dashura të publikut shqiptar.

Ajo merr vëmendje të madhe kudo me paraqitjet e saja, përcjell ORAinfo.

Ditë me parë, Adriana u nda nga i dashuri u saj me prejardhje nga Afrika, Keith Groeneveld.

E pas ndarjes deputetja e Vetëvendosjes vetëm sa i është shtuar bukuria.

Sot Adriana ka publikuar disa video në profilin e saj në Instagram, ku shfaqet në disponim të mirë.

E grimosur me stil dhe me flokë të rregulluara me kujdes, Adriana po duket kaq bukur. /ORAinfo/

Pamje:

Source